BUDYNKI PRZEMYSŁOWE

W zastosowaniach przemysłowych priorytetem jest bezpieczeństwo. Nie mniej ważny jest projekt, wykorzystujący materiały efektywne w stosunku do kosztów i umożliwiające szybki montaż. Knauf oferuje te i inne zalety w szerokim asortymencie materiałów i rozwiązań do zastosowań przemysłowych.

To nie tylko prosty i bezpieczny system, który łatwo zmontować, ale również system, który może sprostać wymaganiom intensywnej i długotrwałej eksploatacji.

Ściany zewnętrzne i rozwiązania do pomieszczeń mokrych i wilgotnych Knauf są odporne na intensywne użytkowanie, takie jak w kuchniach przemysłowych lub w salach operacyjnych, regularnie czyszczonych przy pomocy środków chemicznych, nie puchną i nie ulegają odkształceniom.  System ścienny jest w 100% wodoodporny, co umożliwia tworzenie innowacyjnych projektów bez potrzeby kompromisów podyktowanych wymogami bezpieczeństwa lub jakości.

Szybkość w połączeniu z jakością

Budynki przemysłowe wymagają krótkiego czasu budowy, aby można było szybko je zagospodarować. Ściany zewnętrzne Knauf można zbudować

Nawet o 27% szybciej niż w przypadku konstrukcji konwencjonalnych. Materiały konwencjonalne nie są elastyczne w odniesieniu do możliwości projektowych i nie posiadają tej uniwersalności jaka cechuje rozwiązania ścienne Knauf.

Do zalet ścian zewnętrznych Knauf w porównaniu z materiałami konwencjonalnymi należą: krótszy czas ukończenia prac zewnętrznych nad bryłą budynku; oraz mniejsza masa materiałów ułatwiająca ich transport i przenoszenie na placu budowy.

Łącznie zalety te przyczyniają się do szybszego zwrotu kosztów inwestycji dla wszelkich typów zastosowań przemysłowych, jak również w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej i komercyjnych.

Szukasz inspiracji? Zapoznaj się z naszymi odnośnikami dotyczącymi budynków przemysłowych.Knauf 
ul. Światowa 25
02-229 Warszawa
Telefon: +48 22 36 95 100
Fax: +48 22 36 95 102
Email: biuro@knauf.pl