BUDYNKI MIESZKALNE

Budownictwo mieszkaniowe odnosi znaczące korzyści ze stosowania ścian zewnętrznych Knauf, które są do 33% cieńsze niż konstrukcje konwencjonalne, dzięki czemu można uzyskać do 8% dodatkowej powierzchni we wnętrzach.

Knauf tworzy więc w mieszkaniach przestrzeń zarówno do różnych zajęć i do działania, jak i dodatkową przestrzeń do wypoczynku.  Obecnie możliwe jest projektowanie budynków zapewniających większy komfort użytkownikom tylko dzięki temu, że buduje się je z tak cienkich i wszechstronnych materiałów.

Stwórz dom z niezrównaną łatwością

Knauf oferuje kompletne rozwiązanie dla budownictwa mieszkaniowego.  Od środków gruntujących, poprzez materiały izolacyjne i płyty cementowe, każda warstwa jest dostępna bezpośrednio w firmie Knauf.

Dzięki cieńszej ścianie jest więcej miejsca na izolację, można w dłuższym okresie czasu zaoszczędzić na kosztach, co przy krótszym okresie budowy daje wyższy zwrot kosztów inwestycji.

Sprawdza się to podobnie jak w innych zastosowaniach takich jak budownictwo komercyjne, budynki użyteczności publicznej i przemysłowe.

Szukasz inspiracji? Zapoznaj się z naszymi odnośnikami dotyczącymi budynków mieszkalnych.Knauf 
ul. Światowa 25
02-229 Warszawa
Telefon: +48 22 36 95 100
Fax: +48 22 36 95 102
Email: biuro@knauf.pl