Zastosowania

Ściany zewnętrzne Knauf wykonane w technologii Aquapanel® są o 33% cieńsze niż ściany budowane z materiałów konwencjonalnych.  Odpowiedni do wszystkich zastosowań system ścian zewnętrznych Knauf umożliwia uzyskanie do 8% większej przestrzeni wewnątrz budynku i bardziej przestronnych pomieszczeń.

System ścian zewnętrznych firmy Knauf w technologii AQUAPANEL® pozwala uzyskać lepsze wartości współczynnika przenikania ciepła U przy konstrukcji ściany przeciętnie o 25% cieńszej niż konstrukcje konwencjonalne.

Cały asortyment produktów Knauf oferuje unikalne korzyści, przyczyniające się łącznie do lepszych metod budowania, których szczególne zalety wiążą się z większą swobodą projektowania i trwałością w porównaniu z konstrukcjami konwencjonalnymi:

Rozwiązanie dla każdego zastosowania

  • Lepsze budynki użyteczności publicznej dzięki nowoczesnym rozwiązaniom ściennym, zmniejszającym oddziaływanie na środowisko i tworzącym przestrzeń dla bezpieczeństwa, rozrywki i produktywności.
  • Kształtowanie przestrzeni dla aktywności w budynkach komercyjnych poprzez tworzenie miejsc do pracy i inspiracji, dzięki zaletom obejmującym wysokiej jakości efektywności akustyczną.
  • Zastosowania w budownictwie mieszkaniowym zapewniające komfort i przestronność dzięki zaletom pozwalającym na uzyskanie dodatkowych powierzchni i wysokich parametrów bezpieczeństwa.
  • Zastosowania w budownictwie przemysłowym korzystne ze względu na możliwość szybkiego montażu i istotne dla przemysłu parametry bezpieczeństwa w odniesieniu do odporności na ogień i aktywność sejsmiczną.Knauf 
ul. Światowa 25
02-229 Warszawa
Telefon: +48 22 36 95 100
Fax: +48 22 36 95 102
Email: biuro@knauf.pl