Swoboda kreatywności i innowacji

Mając do dyspozycji kompletne systemy ścienne Knauf, architekci mogą odrzucić konwencjonalne sposoby myślenia i wprowadzać innowacje bez ryzyka, budując z pewnością wynikającą ze stosowania kompletnego rozwiązania.

Zastosowanie systemów ściennych Knauf w jakimkolwiek projekcie ułatwia uzyskanie efektów przewyższających oczekiwania, dzięki wszechstronności i niezawodności tych rozwiązań.

Zalety wynikające z nieograniczonego potencjału i swobody projektowania pozwalają architektom na korzystanie z inspiracji. Zastosowanie ściany zewnętrznej Knauf zamiast cegieł lub prefabrykatów może dać zysk netto powierzchni wewnętrznej nawet o 8%. Korzyść ta jest wspierana i gwarantowana przez godne zaufania, efektywne, wypróbowane rozwiązanie wysokiej jakości ściany, która daje obietnicę i pewność wysokiej wydajności.


Technologia płyt cementowych AQUAPANEL® umożliwia uzyskiwanie giętych ścian wewnętrznych i zewnętrznych o promieniach krzywizn od jednego metra

Nieograniczona kreatywność projektów

Nowe możliwości projektowe są w zasięgu ręki dzięki technologii AQUAPANEL®, która jest po prostu bardziej uniwersalna niż materiały tradycyjne. Jest ona lżejsza i cieńsza niż materiały konwencjonalne, co pozwala na projektowanie efektownych, monolitycznych brył lub wygiętych ścian wewnętrznych i zewnętrznych.
Lekkość i niewielka grubość materiałów umożliwia również realizację takich projektów jak nadbudowa dodatkowych pięter na istniejących budynkach, gdzie inne materiały byłyby za ciężkie i niemożliwe do zastosowania.