Mocniejsze, lżejsze i cieńsze konstrukcje

Ściany zewnętrzne i rozwiązania do pomieszczeń mokrych i wilgotnych Knauf w technologii AQUAPANEL® oferują szeroki zakres udogodnień dla projektantów. Każdy etap procesu budowy jest prostszy, ponieważ ściany wykonane są z lżejszych materiałów. Praca z materiałami cieńszymi, wymagającymi mniej wysiłku związanego z ich przemieszczaniem na placu budowy niż cegła i prefabrykaty, ułatwia logistykę i obróbkę.

Jest to materiał budowlany, który jest również wytrzymały, więc łatwe jest planowanie na przyszłość. Rozwiązania do pomieszczeń mokrych i wilgotnych Knauf w technologii AQUAPANEL® są w 100% wodoodporne, więc materiały te nie będą kruszyć się ani pękać na skutek narażenia na wysoki poziom wilgotności we wnętrzach czy ekstremalne warunki pogodowe na zewnątrz budynku.

Obsługa światowej klasy i pomoc w projektowaniu

Projektanci odnoszą dodatkowe korzyści z faktu, że  ściany zewnętrzne i rozwiązania do pomieszczeń mokrych i wilgotnych Knauf  tworzą kompletny system dostarczany przez jednego dostawcę.  To pozwala projektantowi kontaktować się tylko z jednym dostawcą całego systemu ściennego i wymaga specjalistycznej wiedzy tylko w jednej dziedzinie: technologii zabudowy suchej.

Dzięki powszechnie docenianemu wysokiemu poziomowi obsługi klienta i wsparcia udzielanego przez firmę Knauf możliwe jest zapewnienie pełnego wykorzystania zalet systemów Knauf w każdym projekcie.